- Szczegóły
-
Kategoria: Szkoła podstawowa
-
Opublikowano: piątek, 13 maj 2011 16:00
-
Jolanta Granica
-
Odsłony: 2078
W naszej szkole dzień 10 maja 2011r. poświęcony był po raz drugi kulturze krajów niemieckojęzycznych. Uczniowie wykazali się umiejętnościami z języka niemieckiego, wiedzą na temat kultury krajów niemieckojęzycznych.
Czytaj więcej: Dzień języka niemieckiego
- Szczegóły
-
Kategoria: Szkoła podstawowa
-
Opublikowano: poniedziałek, 06 grudzień 2010 18:10
-
Małgorzata Wasilewska
-
Odsłony: 2057
25 listopada, po raz pierwszy w naszej szkole, obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Uczniowie klas I-III w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków wesoło bawiły się poznając historię tego nietypowego święta. Było wspólne czytanie książek z misiem w tytule, konkursy i malowanie portretów naszych ulubieńców.Mamy nadzieję, że to święto już na stałe wpisze się w kalendarz imprez naszej szkoły.
- Szczegóły
-
Kategoria: Szkoła podstawowa
-
Opublikowano: piątek, 19 listopad 2010 15:20
-
Jolanta Granica
-
Odsłony: 2022
W dniu 14 października 2010r. odbyła się uroczystość X Dnia Papieskiego pod hasłem "Jan Paweł II- Odwaga Świętości" , podczas której uczniowie wystąpili w programie artystycznym poświęconym Patronowi Szkoły pt. "Wypłyń na głębię" .
Czytaj więcej: X Dzień Papieski