Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej.

Dnia 3 października 2019 r. w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na czytelników. Uczniowie klasy pierwszej zostali uroczyście włączeni do grona czytelników szkolnej biblioteki. Specjalnie na tę okazję została przygotowana część artystyczna pt: Teatrzyk z zagadkami w wykonaniu uczennic z klasy III „b”.

Uczniowie klasy pierwszej doskonale poradzili sobie z bajkowymi zagadkami, które sprawdziły ich znajomość bohaterów baśni i bajek. Skupieni i poważne pierwszaki w obecności pani dyrektor i swojej wychowawczyni uroczyście przyrzekły, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie, którego dokonała pani dyrektor. Jednocześnie pogratulowała wszystkim uczniom i życzyła wspaniałych przygód w świecie książek. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy pasowania na czytelnika.

 Pozostałe zdjęcia w galerii szkolnej