Teatrzyk 3a
- Szczegóły
- Kategoria: Aktualności
- Opublikowano: środa, 05 listopad 2025 16:48
- Iwona Gołdyn
- Odsłony: 1707
W środę, 5 listopada 2025 r. z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych,
biblioteka szkolna wraz uczniami klasy IIIa zaprosiła uczniów klas I – III oraz przedszkolaków na przedstawienie pt: Wiedźma Multimedia zachęcające wszystkich do czytania książek zarówno w formie tradycyjnej, jak i w formie e-booków do Gminnego Ośrodka Kultury w Hańsku.
Bajkowe postacie z piratami na czele, poszukiwały książek, które skradła im podstępna Wiedźma Multimedia. Na szczęście skłócone ze sobą Baba Jaga i tytułowa Wiedźma, znalazły nić porozumienia i wszystkie książki wróciły na swoje miejsce. Podróż z przygodami po krainie baśni zakończyła się happy end’em a jej uczestnicy wrócili do Bajkowego Lasu z największym skarbem – KSIĄŻKAMI I ZGODĄ!
Aktorzy wspaniale prezentowali się w swoich kostiumach, a ich gra przyciągnęła uwagę widzów, którzy z dużym zainteresowaniem oglądali spektakl. Na twarzach przedszkolaków i uczniów klas I – III widać było uśmiech i zadowolenie. Całe spotkanie zakończyło się gromkimi brawami, co było dla nas najpiękniejszą nagrodą za trud, jaki włożyliśmy w przygotowanie sztuki.




Na pozostałe zdjęcia zapraszamy do galerii szkolnej.