Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej

4 grudnia odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej.

W konkursie wiedzy z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej wzięło udział 40 uczniów z klas I – III. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy, motywacji do nauki, a przede wszystkim rozwój talentów. 
Z niecierpliwością oczekiwaliśmy ogłoszenia wyników i z radością informujemy, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły Zuzanna Wysocka z klasy II a, która zajęła 15 miejsce w kraju oraz Bartosz Zackiewicz z klasy II b, który zajął 22 miejsce w kraju.
Gratulujemy zdobywcom tytułu oraz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie okazując ambicję i zaangażowanie w naukę.

Kilka fotografii poniżej:

Pozostałe zdjęcia z rozdania dyplomów w galerii szkolnej