Życzenia Bożonarodzeniowe

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pracownicy naszej Szkoły.

Boże Narodzenie to czas nadziei i pojednania. To czas radości i celebrowania tego, co najistotniejsze – więzi rodzinnych.


Życzę Wam, aby ten świąteczny czas był spokojny, przepełniony radością i rodzinnym ciepłem. Niech w Waszych domach pośród zieleni choinki, blasku lampek oraz zapachu pierników znalazł się czas na chwilę refleksji nad niezwykłością tych świąt. Abyście zawsze docenili te najdrobniejsze rzeczy, te małe, ulotne chwile, które tworzą nasze życie, dając nam szczęście.


Życzę dużo zdrowia, bo ostatni czas pokazał nam, że to najcenniejszy dar. Niechaj Nowy Rok przyniesie same dobre chwile. Niechaj będzie to czas spełnionych marzeń. Wypocznijcie, abyśmy w nowym roku mogli spotkać się razem zdrowi, pełni sił i chęci do działania.

Dyrektor Szkoły Barbara Wilgocka

Poniżej kilka zdjęć ze szkolnych jasełek - pozostałe w galerii szkolnej i kanale Youtube:

 

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Hańsku odbędzie się 1 września 2021 r.

  • Godz. 800 – msza św. w kościele św. Rajmunda w Hańsku.
  • Godz. 900 - uczniowie klas IV – VIII   w sali gimnastycznej. 
  • Godz. 915 - po spotkaniu z dyrekcją szkoły uczniowie klas IV – VIII pod opieką wychowawców przejdą do sal lekcyjnych wg  harmonogramu.
  • Uczniowie pozostałych klas I – III spotykają się z wychowawcami o godzinie 900 i wchodzą bezpośrednio do swoich sal lekcyjnych

Czytaj więcej: Rozpoczęcie roku szkolnego

Więcej artykułów…

  1. Pisma od Wojewody Lubelskiego