Powitanie astronomicznej wiosny

Dnia 20.03.2009 w naszej szkole uroczyście pożegnaliśmy Panią Zimę i przywitaliśmy nadchodzącą Wiosnę. Uroczystość stała się okazją do wspólnej zabawy dzieci. Zapraszam do rozwinięcia wiadomości przygotowanej przez Panią Małgorzatę Wasilewską (klasy I-III) oraz Panią Ewę Wasilewską (klasy IV-VI).

Czytaj więcej: Powitanie astronomicznej wiosny

Szkolny apel "Razem bezpieczniej"

 

Nasza szkoła uczestniczy w trzeciej edycji programu społecznego "Szkoła bez przemocy", dlatego prowadzimy działania zmierzające do zapobiegania agresji i przemocy. Aby skutecznie zapobiegać agresji i przemocy w dniu 23.02.2009 r. został zorganizowany szkolny apel pod hasłem "Razem bezpieczniej", dla klas I-III i kl. IV-VI.

Czytaj więcej: Szkolny apel "Razem bezpieczniej"

Pamiętamy o kobietach :)

Dnia 11 marca Samorząd Uczniowski zorganizował apel z okazji Dnia Kobiet. Z dedykacją dla wszystkich pań Magda i Klaudia zaśpiewały piosenkę pt "Baśka" z autorskim tekstem. Wszystkie dziewczynki i kobiety otrzymały słodki upominek od Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej: Pamiętamy o kobietach :)

Szkolna zabawa choinkowa

Długo oczekiwaną atrakcją kończącego się semestru zimowego była szkolna zabawa choinkowa, która odbyła się 29 stycznia 2009. Pełna różnorodnych atrakcji "choinka" stała się okazją do wspólnej zabawy uczniów, nauczycieli oraz rodziców.


Zapraszam do rozwinięcia wiadomości.

Czytaj więcej: Szkolna zabawa choinkowa